Scanstrut DS30-P-BLK Vertical Cable Seal - Black *3-Pack [DS30-P-BLK-3]
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
amazon paymentsamerican expressapple paybitcoindankort
DS30-P-BLK Vertical Cable Seal - Black *3-Pack
Features:
  • Watertight installation - 100% waterproof with an IP68 rating
Technical Specifications:
  • Fits cable size (diameter) - .35" to .55" (9 - 14 mm)
  • Fits connector size up to 1.18" (30 mm) in diameter
  • Height - .81" (20.5 mm)